KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE Z ZAKRESU AUTOMATYKI, APARATURY PRZEMYSŁOWEJ, ELEKTRYKI, ENERGETYKI.
slideshow

O firmie

 

  • Charakter działalności firmy

Działalność firmy Pecunia Handelsgesellschaft mbH polega głównie na realizacji kompleksowych dostaw produktów (różnych producentów) zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Oferujemy produkty potrzebne do kompletnej obsługi i realizacji inwestycji, na potrzeby produkcji oraz na potrzeby działów utrzymania ruchu.


  • Opis usług, działalności, produktów

Na ofertę firmy Pecunia Handelsgesellschaft mbH składają się najwyższej klasy produkty i rozwiązania niemal wszystkich znaczących światowych producentów. Współpracujemy z większością dużych, znanych i uznanych firm europejskich, a także z niektórymi koncernami amerykańskimi i dalekowschodnimi.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów, grupę tę na bieżąco rozszerzamy. Kilkuset producentów to nasi stali i ciągli dostawcy.

Pecunia Handelsgesellschaft mbH zapewnia pełną kompleksowość obsługi, nie tylko dostarczając wszystkie potrzebne klientom produkty, ale także gwarantując dogodne warunki dostaw.


Specjalizujemy się między innymi w dostawach takich produktów jak:

- wyłączniki, przekaźniki, czujniki, zawory, siłowniki, przetworniki pomiarowe, kable i przewody, silniki i przekładnie, aparatura sygnalizacyjna, regulatory różnych parametrów (prod, napięcie, ciśnienie, obroty, itp.)


  • Co wyróżnia firmę na tle konkurencji?

Dzięki stałej współpracy z najbardziej uznanymi i renomowanymi na rynku producentami oferujemy kompleksowość dostaw produktów różnych dostawców. Firma oferuje ponadto atrakcyjne warunki cenowe, a posiadany system logistyczny umożliwia szybki czas realizacji zamówienia.

Pecunia Handelsgesellschaft mbH posiada doświadczoną kadrę specjalistów, którzy są gotowi do podjęcia każdego wyzwania.  Jesteśmy przygotowani na realizację specyficznych i indywidualnych zleceń nawet najbardziej wymagających klientów.

MASZ PYTANIA?
+49 30 897 3691- 0
Odpowiemy na Państwa pytania w 24h